Total Pageviews

Friday, 4 August 2017

Romantyczne skrzypce / Romantic violin

Witajcie!

Witam Was po długiej przerwie,czas tak szybko leci,lato w połowie,nie zdawałam sobie sprawy z tego,że tak dawno nic nie pisałam,mam nadzieję,że ktoś jeszcze o mnie pamięta :)
Dziś zapraszam do obejrzenia mojej najnowszej pracy,myślałam o tym projekcie chyba od 2 lat,ale problem był ze skrzypcami,w końcu udało mi się je znaleźć,no i zrobiłam,co chciałam :D 
Trochę decoupage z serwetką w róże vintage,trochę odlewów,moje różyczki z foamiranu,perły i White Gold Metalique Wax od Primy.

Hello! 

I welcome you after a long break, time flies so fast, half summer already, I did not realize that so long I did not write anything, I hope someone else remembers me :)

Today I invite you to see my latest work, I've been thinking about this project about for 2 years, but the problem was with violin, I finally found it and I did what I wanted: D

A little decoupage with roses paper napkin, some handmade clay embellishments, my foamiran roses, pearls and White Gold Metalique Wax from Prima.


Miłego dnia! :)
Have a nice day! :)

Pracę zgłaszam na wyzwanie na blogu TrickArt 
 

12 comments:

 1. Piękna, niezwykła praca! Dziękuję za udział w wyzwaniu Tricksart!

  ReplyDelete
 2. Ojej, takie małe, delikatne dzieło sztuki! Dziekuję za udział w wyzwaniu Tricksart!

  ReplyDelete
 3. Prześliczne, delikatne i bardzo kobiece skrzypce!!! Przy okazji gratuluję wygranej w Tricksart:). Pozdrawiam serdecznie:).

  ReplyDelete
 4. At number three is the Essential Collection which combines the swing guitar style of Django Reinhardt and Stephane Grapelli. cello app

  ReplyDelete