Total Pageviews

Tuesday, 27 September 2016

Poinsecje/Poinsettias

Witajcie :)

Wrzesień się kończy i święta coraz bliżej,trzeba się wziąć na serio do pracy na świątecznymi kartkami i dekoracjami,przydadzą się poinsencje,najlepiej te zrobione własnym rękami,no to robię :)
Papierowe już mam opanowane,teraz próbuję swoich sił z foamiranem,który pokochałam od pierwszego dotknięcia.Jeszcze nie całkiem jestem zadowolona z rezultatów,ale już jest blisko,najważniejsze,że wiem,co trzeba udoskonalić i jak to zrobić,następne powinny być już idealne,taką mam przynajmniej nadzieję :)
A tym czasem zobaczcie te,już które zrobiłam.
Miłego dnia!


Hello :)

September is going to the end and Christmas getting closer and closer,time to think seriously about Christmas cards and decorations,poinsettais will be useful,the best those made with own hands,so I do them.
The paper ones I have mastered already,so now I'm trying my hands with foamiran,that I loved from the first touch.I am not quite satisfied with the results yet, but it is close, the main thing that I know what to improve and how to do it, the next should be perfect, at least I hope :) 
I the meantime, see the ones I have already done.
Have a nice day!


2 comments:

  1. Witam. Nie ma co narzekać , naprawdę. Kwiatki wyszły cudnie, nie bardzo wiem, co Ty widzisz w nich nie tak. Dla mnie są super i każdy obdarowany taką karteczką będzie zachwycony. Przesyłam serdeczne pozdrowienia. Pa.

    ReplyDelete
  2. Dziękuje bardzo,cieszę się,że tak uważasz :)
    Prezentują się nieźle,ale mogą być jeszcze lepsze,a jak mogą,to będą,bo bym spać nie mogła :)
    Pozdrawiam serdecznie,dziękuję za odwiedziny i miłe słowa!

    ReplyDelete