Total Pageviews

Monday, 23 May 2016

Drewniany pojemnik / Wooden container

Dzień dobry kochani,
widzę,że wciąż odwiedzacie bloga,mimo mojej długiej nieobecności,za co bardzo dziękuję.

Jak niektórzy z Was wiedzą,niedawno odeszła moja mama,cięzko jest wrócić do normalnego życia po tak bolesnej stracie...Wiem jednak,że mama nie byłaby zadowolona,że przestałam tworzyć,była moją największą fanką,podobały się jej wszystkie moje prace,kiedy rozmawiałyśmy przez telefon zawsze pytała co nowego robię i nie mogła się doczekać,żeby to zobaczyć.
Więc dla niej,dla mojej mamy wracam do tworzenia,nie jest łatwo,ale wiem,że trzeba.

Zrobiłam drewniany pojemnik z przykrywką,do jego ozdobienia użyłam cudnych papierów do scrapbookingu od Craft &You Design "Rose Garden" i tekturowych wycinanek  ze Snip Art,materiały można kupić tu .
Do pomalowania pojemnika użyłam bejcy do drewna.

Zyczę Wam miłego dnia.

Good morning my dear,
I see that you still visit my blog,despite my long absence,thank you for that.

As some of you knows,my mum has recently passed away,I is so hard be back to the normal life after such a painful loss...But I know that my mum would not be happy that I stopped to create,she was my the biggest fan,she loved all my creations,she always asked what I am working on and she could not wait to see that.
So for her,for my mother I'm back to creating,it's not easy,but I know that I have to.

I made a wooden container with a lid,to decorate it I used wonderful scrapbook paper from  "Rose Garden" collection by Craft &You Design and chipboards from Snip Art,you can buy the supplies here.
I painted the box with a wood stain,and varnished using acrylic varnish.

Have a lovely day.


2 comments: