Total Pageviews

Wednesday, 9 March 2016

Kartki dla mężczyzn / Masculine cards

Witam Was w słoneczny poranek! :)

Zrobienie kartek dla kobiet jest łatwe,można dać kwiatki,motyki,ptaszki,serduszka,koronki,trochę brokatu,perełki,wybieramy co lubimy i kartka gotowa.
Z katkami dla mężczyzn nie jest tak łatwo,rozmawiałam z kilkoma znajomymi dziewczynami i wszystkie mówią,że zrobienie kartki dla faceta sprawia im trochę trudności,no bo kwiatki i motylki nie bardzo pasują,chyba że facet jest botanikiem albo entomologiem :D
Bezpiecznym tematem jest morze,mężczyźni na ogół lubią wodę,statki,łodzie i inne rzeczy z wodą związane.Piekne papiery z kolekcji Naval Treaty z UHK Gallery rozwiązują problem,oto kartki jakie z nimi zrobiłam,proste,eleganckie i w dodatku szybkie.Jeśli nie znacie jeszcze tej kolekcji to zachęcam do kupienia,naprawdę warto!

Hello! :)
Making the cards for women is easy,you can use flowers,butterflies,birds,hearts,lace,glitter,pearls,we choose what we like and the card is ready.
It's not so easy with the masculine cards,I was talking to my crafty friends and they all say the same,
making cards for the men is difficult,flowers and butterflies are no - no,unless the man is a botanist or entomologist :D
The sea is a safe theme,the men usually love big water,ships,boats and other things conected to the sea.
Beautiful paper Naval Treaty collection from UHK Gallery solve the problem,here are the cards I made using them,somple,elegant and fast.
If you don't know that collection yet,I encourage you to buy it,is realy worth your money!


                                                     Dziękuję za odwiedziny,miłego dnia! :)
                                                    Thanks for stopping by,have a nice day! :)

1 comment: