Total Pageviews

Wednesday, 9 December 2015

Bardzo stare pudełko / A very old box

Witajcie!
Skończyłam już moje świąteczne robótki,mam jeszcze do wykończenia jedno zamówienie nie związane ze świętami i już w następny wtorek jadę do Polski! :) Co roku wyjeżdżam na 2 tygodniowy urlop świąteczny do mojej mamy,gotuję,piekę,kocham ten czas,uwielbiam zapach świątecznych potraw i jestem królową kuchni,zasada jest jedna:ja gotuję i nikt nie ma prawa mi mieszać w garach :D Już nie mogę się doczekać!
Ale zanim wyjadę pokażę Wam jeszcze pudełko,które ostatnio zrobiłam,z paierem ryżowym od ITD Collection R009 Stare mapy,żaglowcem firmy Kalit,zegarem od Scapińca,mnówstwem mediów i oczywiście z farbami  Metal Effect od Modern Masters.

A w tajemnicy powiem Wam,że wczoraj wieczorem zrobiłam pierwsze jajo,haha,ale na razie ciiiiii,nie mówcie nikomu :D

Hello!
I have finished my Christmas works,I have one order to finish,not connected to Christmas,and next Tuesday I'm going to Poland! :) Every year I go for Christmas hollidays to my mum,I cook and bake,love that time,I love the smell of polish Christmas dishes and I'm a queen of the kitchen,thare is one rule:I cook and no one has the right touch my pots :D Can not wait!
But before I leave I;ll show you my latest box,with a rice paper from ITD Collection R009 Old maps,sailing ship by Kalit,chipboard clock from Scrapiniec,lots of mediums i of course the Metal Effect paint from Modern Masters.

And I'll tell you a secret,yesterday I made the very first easter egg,haha,but shhhhh,don't tell anyone :D
                                              Dziękuję bardzo,że zaglądacie,miłego dnia!
                                       Thank you so much for stopping by,have a nice day!

1 comment:

  1. Wspaniałe pudełko!
    Mi w tym roku udało się pojechać do mamy na dwa tygodnie świąteczne razem z córką :-)

    ReplyDelete